NASZA KADRA

Strona główna » Nasza kadra

Adrian Sajdak

Jako absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego jest wręcz skazany na sport. Sam przez większą część swojego życia był związany głównie z piłką nożną i karate, jednak nigdy nie zamykał się na inne dyscypliny, dzięki czemu ma bardzo szeroki wachlarz umiejętności. Nieustanne pogłębianie swojej wiedzy oraz uważne słuchanie klienta i jego potrzeb pozwala zmaksymalizować efekty współpracy i od wielu lat ciągle utrzymywać się na wymagającym rynku fitness. Nieustanne pogłębianie swojej wiedzy oraz uważne słuchanie klienta i jego potrzeb pozwala zmaksymalizować efekty współpracy i od wielu lat ciągle utrzymywać się na wymagającym rynku fitness.

Jego działalność trenerska opiera się na współpracy z klientami komercyjnymi, zawodowymi sportowcami, osobami amatorsko uprawiającymi sport, a także podopiecznymi nastawionymi na osiąganie konkretnych celów treningowych.

Dawid Rząca

Trener personalny/Trener przygotowania motorycznego
Dawid Rząca jest absolwentem AWF w Krakowie na specjalizacji – trener personalny. Na co dzień instruktor takich sportów jak: mountainboard, snowboard i gimnastyka oraz trener personalny i EMS. Uczestnik wielu konferencji, kursów i szkoleń dotyczących treningu.
Od 10 lat związany ze sportem wyczynowym – wielokrotny mistrz polski, trzykrotny wicemistrz świata oraz zwycięzca wielu zawodów w całej Europie. Poza jazdą zajmuje się promowaniem mountainboardingu w Polsce, prowadzeniem stowarzyszenia oraz organizowaniem i sędziowaniem zawodów.
Od 15 lat związany ze snowboardingiem, w młodości zawodnik klubu snowboardowego, obecnie instruktor oraz sędzia zawodów freestylowych.
Założyciel i trener w szkółce “Weź Spróbuj”, gdzie prowadzi zajęcia z przygotowania do sezonu zimowego, a także szkolenia na stoku.
Uwielbia to, że podczas treningów w luźnej atmosferze może prowadzić podopiecznych do osiągnięcia ich celów, dzieląc się przy tym swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jeżeli chcesz w jak najlepszy sposób zadbać o swoją kondycję przed ważnymi zawodami, przygotować się do sezony narciarskiego lub osiągnąć swój cel sylwetkowy Dawid jest trenerem właśnie dla Ciebie! Dawid prowadzi również treningi dla osób starszych, dzieci lub treningi w parach w naszym Studio!

Krzysztof Starowicz

Trener Personalny / Masażysta
W 2012 roku ukończył kurs I i II stopnia masażu, dzięki czemu po treningach, może pomóc przywrócić Twoje ciało do pracy, bez bólu i migren, za pomocą indywidualnie dobranych technik masażu. Należy do osób, dla których sport jest pasją i nieodłączną częścią życia. Postanowił zgłębiać tajniki sportu poprzez studia na Krakowskim AWF-ie, które pozwoliły mu zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało i jak troszczyć się o to, aby utrzymywać je w jak najlepszej kondycji. Zdobyta wiedza i lata pracy nad własnym rozwojem fizycznym uczyniły go trenerem personalnym, który pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele.
W swojej karierze sportowej wielokrotnie stawał na podium, odnosząc sukcesy m.in. w zawodach z Gimnastyki Sportowej, Judo, Ju-Jitsu i Grapplingu (3 miejsce w ogólnopolskich zawodach walki wręcz 2008 w Kobyłce).
Praca z klientami komercyjnymi, dziećmi oraz osobami starszymi to sektory trening, w którym się specjalizuje. Jeżeli chciałbyś zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną Krzysiu czeka właśnie na Ciebie!

Aleksandra Jura

Fizjoterapeuta/Trener medyczny/Trener personalny kobiet w ciąży

Ola Jura ukończyła studia magisterskie z zakresu fizjoterapii, jest absolwentką Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W swojej pracy wykorzystuję głównie terapię manualną oraz terapię punktów spustowych, a także kinesiotaping.Od trzech lat związana jest z gimnastyką korekcyjną oraz diagnostyką wad postawy u dzieci, prowadzi w naszym Studio indywidualne zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci.
W swojej działalności zawodowej koncentruje się na pracy z Pacjentami wracającymi po kontuzjach, urazach, z różnego rodzaju bólami lub zawodowymi sportowcami. Jeżeli jesteś natomiast przyszłą Mamą, Ola przygotuje Cię do porodu, a także pomoże w szybszym powrocie do formy!

Dzięki ukończeniu kursów pt. ,,Fundamenty ruchu” oraz ,,Trening kobiet w ciąży” realizuje się również w pracy z pacjentami na sali treningowej podczas wspólnych treningów.

Od niedawna jej warsztat poszerzony jest o usługi z zakresu fizjoterapii estetycznej twarzy, do których zaliczyć można masaż KOBIDO-japoński masaż twarzy, kinesiotaping twarzy oraz odmładzającą rehabilitację twarzy.

IMG 1083 min 683x1024 - Nasza kadra

ANNA SADZIKOWSKA

Manager Studia Never Average/trener personalny
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś o coś zapytać, zgłosić problem w funkcjonowaniu Studia lub po prostu podzielić się opinią na dany temat jestem tutaj dla Ciebie!
Chcesz zdobyć więcej informacji na temat dostępnych karnetów, treningów lub usług w naszym Studio zadzwoń pod numer 794-412-212 lub skontaktuj się ze mną za pomocą maila manager.neveraverage@gmail.com

W pracy z podopiecznymi najważniejsza jest dla mnie edukacja Klientów na temat aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.
Jeżeli chciałbyś zredukować tkankę tłuszczową, popracować nad siła lub wytrzymałością zapraszam na treningi.
W swojej pracy opieram się głównie na zasadach treningu funkcjonalnego, moim celem jest aby Klient był jak najbardziej sprawny w codziennym funkcjonowaniu.

Malgorzata Wojcik 1024x1024 - Nasza kadra

Małgorzata Wójcik

Fizjoterapeuta/Masażysta

Gosia ukończyła studia magisterskie z zakresu fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła także wiele kursów a między innymi: anatomii palpacyjnej, FDM Tapingu, terapii wisceralnej w praktyce oraz masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego z anatomią palpacyjną.

W swojej pracy skupia się na wykonywaniu masażu klasycznego, sportowego, leczniczego oraz masażu tkanek głębokich. Dodatkowo zajmuje się także wykonywaniem zabiegów z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii.

Gosia to bardzo rzetelna w swojej pracy osoba. Jeżeli chcesz wrócić do pełnej sprawności fizycznej po przebytych kontuzjach, urazach lub operacji zapewniamy, że Gosia odpowiednio pomoże Ci w powrocie do formy!