NASZA KADRA

Strona główna » Nasza kadra

Adrian Sajdak

Jako absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego jest wręcz skazany na sport. Sam przez większą część swojego życia był związany głównie z piłką nożną i karate, jednak nigdy nie zamykał się na inne dyscypliny, dzięki czemu ma bardzo szeroki wachlarz umiejętności. Nieustanne pogłębianie swojej wiedzy oraz uważne słuchanie klienta i jego potrzeb pozwala zmaksymalizować efekty współpracy i od wielu lat ciągle utrzymywać się na wymagającym rynku fitness. Nieustanne pogłębianie swojej wiedzy oraz uważne słuchanie klienta i jego potrzeb pozwala zmaksymalizować efekty współpracy i od wielu lat ciągle utrzymywać się na wymagającym rynku fitness.

Jego działalność trenerska opiera się na współpracy z klientami komercyjnymi, zawodowymi sportowcami, osobami amatorsko uprawiającymi sport, a także podopiecznymi nastawionymi na osiąganie konkretnych celów treningowych.

Krzysztof Starowicz

Trener Personalny / Masażysta
W 2012 roku ukończył kurs I i II stopnia masażu, dzięki czemu po treningach, może pomóc przywrócić Twoje ciało do pracy, bez bólu i migren, za pomocą indywidualnie dobranych technik masażu. Należy do osób, dla których sport jest pasją i nieodłączną częścią życia. Postanowił zgłębiać tajniki sportu poprzez studia na Krakowskim AWF-ie, które pozwoliły mu zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało i jak troszczyć się o to, aby utrzymywać je w jak najlepszej kondycji. Zdobyta wiedza i lata pracy nad własnym rozwojem fizycznym uczyniły go trenerem personalnym, który pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele.
W swojej karierze sportowej wielokrotnie stawał na podium, odnosząc sukcesy m.in. w zawodach z Gimnastyki Sportowej, Judo, Ju-Jitsu i Grapplingu (3 miejsce w ogólnopolskich zawodach walki wręcz 2008 w Kobyłce).
Praca z klientami komercyjnymi, dziećmi oraz osobami starszymi to sektory trening, w którym się specjalizuje. Jeżeli chciałbyś zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną Krzysiu czeka właśnie na Ciebie!

Aleksandra Jura

Fizjoterapeuta/Trener medyczny/Trener personalny kobiet w ciąży

Ola Jura ukończyła studia magisterskie z zakresu fizjoterapii, jest absolwentką Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W swojej pracy wykorzystuję głównie terapię manualną oraz terapię punktów spustowych, a także kinesiotaping.Od trzech lat związana jest z gimnastyką korekcyjną oraz diagnostyką wad postawy u dzieci, prowadzi w naszym Studio indywidualne zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci.
W swojej działalności zawodowej koncentruje się na pracy z Pacjentami wracającymi po kontuzjach, urazach, z różnego rodzaju bólami lub zawodowymi sportowcami. Jeżeli jesteś natomiast przyszłą Mamą, Ola przygotuje Cię do porodu, a także pomoże w szybszym powrocie do formy!

Dzięki ukończeniu kursów pt. ,,Fundamenty ruchu” oraz ,,Trening kobiet w ciąży” realizuje się również w pracy z pacjentami na sali treningowej podczas wspólnych treningów.

Od niedawna jej warsztat poszerzony jest o usługi z zakresu fizjoterapii estetycznej twarzy, do których zaliczyć można masaż KOBIDO-japoński masaż twarzy, kinesiotaping twarzy oraz odmładzającą rehabilitację twarzy.

IMG 1083 min 683x1024 - Nasza kadra

ANNA SADZIKOWSKA

Manager Studia Never Average/trener personalny
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś o coś zapytać, zgłosić problem w funkcjonowaniu Studia lub po prostu podzielić się opinią na dany temat jestem tutaj dla Ciebie!
Chcesz zdobyć więcej informacji na temat dostępnych karnetów, treningów lub usług w naszym Studio zadzwoń pod numer 794-412-212 lub skontaktuj się ze mną za pomocą maila manager.neveraverage@gmail.com

W pracy z podopiecznymi najważniejsza jest dla mnie edukacja Klientów na temat aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.
Jeżeli chciałbyś zredukować tkankę tłuszczową, popracować nad siła lub wytrzymałością zapraszam na treningi.
W swojej pracy opieram się głównie na zasadach treningu funkcjonalnego, moim celem jest aby Klient był jak najbardziej sprawny w codziennym funkcjonowaniu.

Malgorzata Wojcik 1024x1024 - Nasza kadra

Małgorzata Wójcik

Fizjoterapeuta/Masażysta

Gosia ukończyła studia magisterskie z zakresu fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła także wiele kursów a między innymi: anatomii palpacyjnej, FDM Tapingu, terapii wisceralnej w praktyce oraz masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego z anatomią palpacyjną.

W swojej pracy skupia się na wykonywaniu masażu klasycznego, sportowego, leczniczego oraz masażu tkanek głębokich. Dodatkowo zajmuje się także wykonywaniem zabiegów z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii.

Gosia to bardzo rzetelna w swojej pracy osoba. Jeżeli chcesz wrócić do pełnej sprawności fizycznej po przebytych kontuzjach, urazach lub operacji zapewniamy, że Gosia odpowiednio pomoże Ci w powrocie do formy!

Anna Gawęda

Trener Personalny

Ania swoją drogę z aktywnością fizyczną rozpoczęła od ukończenia studiów licencjackich z Wychowania Fizycznego, obecnie jest na drugim roku studiów magisterskich Kultury Fizycznej w Służbach Mundurowych.

Dodatkowo ukończyła kurs Trenera Personalnego, kurs Podstaw Dietetyki i Suplementacji oraz kurs na Sędziego Lekkiej Atletyki. Przez 4 lata trenowała koszykówkę w CkiS Skawina. Trenowała piłkę nożną przez 6 lat – w 3 lidze w MTS Piast Skawina oraz w 1 lidze w Wandzie Kraków. Aktualnie trenuje biegi OCR takie jak Spartan, Runmageddon, itp.

Wykorzystując swoje umiejętności podczas pobytu w Słowenii prowadziła także treningi personalne w języku angielskim.

Aktualnie w Naszym Studio zajmuje się treningiem personalnym z podopiecznymi oraz prowadzi zajęcia grupowe „Cross Trening”. Jeżeli potrzebujecie porządnego wycisku na treningu to właśnie Ania jest najlepszym wyborem!