JAK PRACUJEMY

Elementy treningu motorycznego

Celem tego typu treningu jest poprawa zdrowia oraz wyników sportowców! Wcale nie mussz być zawodowym sportowcem aby trenować w tym systemie. Trening motoryczny skupia się na poprawie zdolności takich jak szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja ruchowa i stabilność.

Trening funkcjonalny

Dołożymy wszelkich starań, abyś na co dzień był jak najbardziej sprawny! Trening ten skupia się na imitowaniu ruchów, które wykonujemy codziennych czynnościach. Kluczowe jest tutaj szybsze tempo oraz ilość powtórzeń.

Trening z użyciem taśm TRX

Trening z użyciem TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała, wykorzystujemy do nich specjalny zestaw regulowanych pasów. Ten typ aktywności ma zadanie wzmocnienie mięśni oraz kręgosłupa.

Elementy treningu CROSSfit

To typ treningu siłowego, w którym bardzo duży akcent kładzie się na wydolność. Jego głównym założeniem jest wzmocnienie każdej grupy mięśniowej oraz ogólna poprawa wytrzymałości ogólnej organizmu.

Trening medyczny

Tak naprawdę w ogólnym założeniu nie różni się zbyt wiele od standardowego treningu siłowego, kluczowy jest tutaj odpowiedni dobór obciążenia. Bardzo duży nacisk kładziemy na poprawność wykonywanych ruchów.

Elementy treningu Mobility

Podczas treningu mobility wykonujemy ćwiczenia rozciągające, tzw. stretching. Dla urozmaicenia tego typu aktywności stosujemy piłeczki do lacrosse’a, taśmy, gumy. Ćwiczenia te mają za zadanie zniwelowanie różnego rodzaju bólów, zwiększyć ruchomość oraz elastyczność mięśni.

Trening uzupełniający do wybranych dyscyplin sportowych

Jesteś biegaczem, uprawiasz crossfit a może inną dyscyplinę sportową? Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne jest uzupełnienie treningu głównego. Nasi specjaliści na pewno zajmą się Tobą kompleksowo

Trening przygotowawczy do służb mundurowych

Chcesz planujesz przygotować się do testów sprawnościowych w procesie rekrutacji do Służb mundurowych trafiłeś idealnie! Skomponujemy plan treningowy pod Twój konkretny cel! Z nami uda się na pewno!

Korekcja wad postawy

Leczenie wad postawy to problem, który dotyka zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jeżeli na co dzień pracujesz przy komputerze, nie uprawiasz sportu rekreacyjnie, a Twoje dziecko zmaga się ze skoliozą lub okrągłymi plecami oferta naszego Studia jest skierowana do Ciebie.