Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Damian Starzyk

damstarzyk@gmail.com

Trener Personalny

Sport i aktywność fizyczna są zakorzenione u mnie od najmłodszych lat. Tajniki pracy trenera personalnego zgłębiałem w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

Poznaj mnie bliżej:

Damian mówi o sobie:
„Sport i aktywność fizyczna są zakorzenione u mnie od najmłodszych lat. Tajniki pracy trenera personalnego zgłębiałem w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Specjalizuję się w treningu siłowym, ćwiczeniach ukierunkowanych na budowę sylwetki, jak również w ćwiczeniach zwiększających wytrzymałość organizmu. Praca z klientami to dla mnie radość i wyzwanie, szczególnie gdy wspólnie zbliżamy się do określonego celu. Dużo oczekuję od siebie jak i od swoich podopiecznych dlatego na zajęciach cenie sobie dyscyplinę i zaangażowanie ze strony klienta.
Dzięki treningom jestem w stanie zmienić nie tylko sylwetkę klienta ale również pomóc mu wypracować prawidłowe wzorce ruchowe, które mają przełożenie na późniejsze funkcjonowanie w życiu codziennym.
Chcesz zmienić coś w swoim życiu i sylwetce??... Spotkaj się ze mną na konsultacji w studio Never Average!”

„Trening personalny to nie tylko aktywność fizyczna ale praca nad swoimi słabościami. Podczas zajęć przede wszystkim eliminujemy błędy i patologie które mogą mieć wpływ na jakość życia naszego podopiecznego, następnie pracujemy nad poprawą sylwetki i dążymy do osiągnięcia określonego celu”
~ Trener Damian Starzyk

Starzyk.jpg