Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Krzysztof Studnicki

Trener.Krzysiek.Studnicki@gmail.com

Trener Personalny

Krzysztof od 4 lat jest Trenerem Personalnym w studiu treningowym Never Average. Jego największą zaletą jest systematyczność w pracy z podopiecznymi, oraz umiejętność rozwiązywania problemów dotyczących braków w wiedzy o treningu, sposobie odżywiania, suplementacji oraz systematycznej pracy nad swoim ciałem. Krzysztof jest pasjonatem sportu, czynnym sportowcem który ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach zawierających rozmaitą wiedzę.

Poznaj mnie bliżej:

Jego mocnymi stronami są treningi sprinterskie, siłowe, lecz również dobrze odnajduje się w nauce stawiania pierwszych kroków na siłowni, ucząc podstaw treningowych. Krzysztof czynnie uczestniczy w zawodach sprinterskich, osiągając czołowe lokaty w Polsce wśród seniorów w biegach na 100 metrów. Kilkukrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Na swoim koncie ma również maraton, kilka półmaratonów oraz zebrane doświadczenie w biegach z przeszkodami takich jak Runmageddon.

Zdrowe podejście do treningu i spraw odżywiania sprawia, że efekty z podopiecznymi zawsze są trwałe oraz przynoszą ogromne efekty. Krzysztof do każdej osoby podchodzi z ogromnym skupieniem, szacunkiem, zrozumieniem oraz otwartością na wymagania które zostaną mu przedstawione.

Doświadczenie połączone z ciągłym rozwojem osobistym oraz duchowym, przynosi wymierne korzyści które zawsze procentują a także przynoszą spektakularne osiągnięcia. Chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz wiadomość a z czystą przyjemnością odpowie na pytania które Cię nurtują.


SZKOLENIA:

Studnicki.jpg