Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Krzysztof Starowicz

kris.starowicz1@gmail.com

Trener Personalny / Masażysta

W 2012 roku ukończył kurs I i II stopnia masażu, dzięki czemu po treningach, może pomóc przywrócić Twoje ciało do pracy, bez bólu i migren,  za pomocą indywidualnie dobranych technik masażu.

Poznaj mnie bliżej:

Należy do osób, dla których sport jest pasją i nieodłączną częścią życia. Postanowił zgłębiać  tajniki sportu poprzez studia na Krakowskim AWF-ie, które pozwoliły mu zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało i jak troszczyć się o to, aby utrzymywać je w jak najlepszej kondycji. Zdobyta wiedza i lata pracy nad własnym rozwojem fizycznym uczyniły go trenerem personalnym, który pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele.

W swojej karierze sportowej wielokrotnie stawał na podium, odnosząc sukcesy m.in. w zawodach z Gimnastyki Sportowej, Judo, Ju-Jitsu i Grapplingu (3 miejsce w ogólnopolskich zawodach walki wręcz 2008 w Kobyłce) .

Oczekuje wiele od samego siebie, podobnie jak od swoich podopiecznych. Jest trenerem personalnym,  który uważnie słucha potrzeb i oczekiwań swoich podopiecznych, aby następnie dopasować jak najlepszy, skrojony indywidualnie plan treningowy, umożliwiający realizację celu.

Często powtarza, że niezależnie od tego, czy pożądanym efektem jest utrata zbędnych kilogramów, poprawa kondycji, nabranie masy mięśniowej czy wymodelowanie sylwetki, nie ma drogi na skróty. To nie oznacza jednak, że ta przeprawa musi być ciężka i mozolna. Każdy trening z Krzyśkiem jest atrakcyjny i pełen innowacji, bez miejsca na rutynę, ponieważ jest on na bieżąco z najnowszymi metodami i regularnie podnosi swoją wiedzę na kolejnych szkoleniach. Stosowanie się do jego zaleceń dietetycznych oraz ćwiczeń,  pomaga w szybkim tempie osiągnąć widoczne rezultaty,  o czym przekonało się już wiele osób. Jako trener pomoże Ci przełamywać bariery psychiczne, będzie motywował, dopingował i nieustannie zachęcał do walki o osiągnięcie wyznaczonego celu, dzięki czemu staniesz się silniejszym i bardziej pewnym siebie człowiekiem.

W 2012 roku ukończył kurs I i II stopnia masażu, dzięki czemu po treningach, może pomóc przywrócić Twoje ciało do pracy, bez bólu i migren,  za pomocą indywidualnie dobranych technik masażu.

Jego zainteresowania sportowe to przede wszystkim sztuki walki, takie jak Judo, Jiu Jitsu i Sambo (rosyjska samoobrona) oraz akrobatyka. Cały czas poszerza swoją wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia.  Aktywności fizyczne, które najczęściej uprawia, to pływanie, bieganie, jazda na rowerze oraz indywidualna praca nad swoim ciałem.

Jego największą pasją jest poznawanie człowieka, tajemnic jego ciała. Lubi pracować z ludźmi i dzielić się z nimi nie tylko wiedzą, ale również pozytywną energią!


Najważniejsze szkolenia:

Starowicz.jpg