STUDIO W ZAKOPANEM – Kośne Hamry 1e, 34-520 Poronin2018-06-22T11:16:31+00:00

STUDIO TRENINGOWE
ZAKOPANE – PORONIN

Never Average od września 2017 roku rozpoczęło swoją ścisłą współpracę z Centrum Medycyny i Sportu TatraReh na Podhalu. Wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloma sukcesami w pracy ze swoimi klientami oraz trenerzy pracujący wg koncepcji Never Average tworzą idealne połączenie pozwalające na skuteczny powrót po przebytych urazach do pełnej sprawności fizycznej, a nawet osiągnięcia jeszcze lepszej formy niż przed urazem, aby nie dopuścić do ponowienia się kontuzji.

Doświadczenia czerpane z takich miejsc jak szkoła KMI czy szkoleń Anathomy Trains pozwalają na idealne przygotowanie klienta do wzmacniania swojego ciała pod okiem trenera.

Trenerzy pracujący wg koncepcji Never Average są profesjonalnie przygotowani do kontynuwania pracy rozpoczętej przez fizjoterapeutów, a Twoje efekty nie tylko zdrowotne przy Twoim zaangażowaniu przejdą najśmielsze oczekiwania.

Sprawdź studio Never Average znajdujące się w Centrum Medycyny i Sportu TatraReh i przekonaj się jak powinna wyglądać prawdziwie holistyczna opieka nad klientem.

KADRA TRENERSKA

Czy wykorzystujesz swój czas i potencjał w 100%? Jesteś zadowolony ze swojej kondycji i samopoczucia? Uważasz, że Twoje nawyki żywieniowe nie są prawidłowe? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz motywacji do działania by odmienić swoje życie i osiągnąć cel? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy pewni, że wspólna praca pozwoli na dokonanie spektakularnych efektów – przekonaj się jak wiele możesz osiągnąć. Nasi trenerzy są specjalistami w różnych dziecinach treningu. Najistotniejszą wartością w naszej pracy jest przede wszystkim holistyczne, czyli całościowe podejście do organizmu ludzkiego. Naszą pracę opieramy nie tylko na treningach, lecz również, a może przede wszystkim na diecie, suplementacji oraz regularnej kontroli badań laboratoryjnych – daje nam to możliwość osiągania spektakularnych wyników zarówno z osobami trenującymi rekreacyjnie jak również ze sportowcami.

TRENER PERSONALNY

SEBASTIAN KANIA

FIZJOTERAPIA / RECEPCJA

DOROTA ZŁYDASZYK

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
YouTube
YouTube
Instagram