STUDIO TRENINGOWE
FUNCTIONAL GYM KRAKÓW

Z racji dużego zainteresowania i wielu zapytań oraz wychodząc naprzeciw wielu klientom spod Wawelu dojeżdżającym na co dzień do naszej głównej siedziby, Never Average prowadzi swoją działalność w samym centrum Krakowa przy ul. Łazarza 17. Kameralne lecz nowoczesne studio oraz wykwalifikowana kadra trenerska spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Trening personalny w koncepcji Never Average jeszcze nigdy nie był do Państwa dyspozycji tak blisko.

Functional Gym by Never Average

Zapraszamy!

Odwiedź stronę studia!

KADRA TRENERSKA

Czy wykorzystujesz swój czas i potencjał w 100%? Jesteś zadowolony ze swojej kondycji i samopoczucia? Uważasz, że Twoje nawyki żywieniowe nie są prawidłowe? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz motywacji do działania by odmienić swoje życie i osiągnąć cel? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy pewni, że wspólna praca pozwoli na dokonanie spektakularnych efektów – przekonaj się jak wiele możesz osiągnąć. Nasi trenerzy są specjalistami w różnych dziecinach treningu. Najistotniejszą wartością w naszej pracy jest przede wszystkim holistyczne, czyli całościowe podejście do organizmu ludzkiego. Naszą pracę opieramy nie tylko na treningach, lecz również, a może przede wszystkim na diecie, suplementacji oraz regularnej kontroli badań laboratoryjnych – daje nam to możliwość osiągania spektakularnych wyników zarówno z osobami trenującymi rekreacyjnie jak również ze sportowcami.

Trener personalny Adrian Sajdak
ZAŁOŻYCIEL / TRENER PERSONALNY

ADRIAN SAJDAK

Trener personalny Krzysztof Starowicz
MASAŻYSTA / TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF STAROWICZ

Trener personalny Bartek Trzciński
TRENER PERSONALNY

BARTEK TRZCIŃSKI

Trener personalny Skóra
TRENER PERSONALNY

ŁUKASZ SKÓRA