STUDIO W BRODACH – Brody 94A, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska2017-11-09T07:30:41+00:00

STUDIO TRENINGOWE
BRODY/k. KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Studio to jest pierwszą siedzibą naszej marki. Założyciel Never Average – Adrian Sajdak – sukcesywnie wraz ze swoim zespołem dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi stały na jak największym poziomie. Doświadczenia z wcześniejszych lat pracy oraz własnych przeżyć związanych ze sportem pozwoliły na podjęcie milowego kroku w rozwoju organizacji – otwarcie pierwszego studia treningowego sygnowanego naszą marką.

Od 2015 roku świadczymy nasze usługi w wyjątkowym miejscu, gdzie poziom zainteresowania treningiem personalnym oraz ilość sukcesów podopiecznych przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zgubione kilogramy, poprawa wyników badań, zniwelowane kontuzje czy sukcesy sportowe w zawodach różnego szczebla to tylko kilka czynników nad którymi z powodzeniem pracują nasi trenerzy.

Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy podczas szkoleń, konferencji i indywidualnych spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach pozwoliło nam na osiągnięcie sukcesu na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku jakim bez wątpienia jest mała gmina pod Krakowem. Zainteresowanie naszymi usługami ludzi z różnych stron naszego kraju powoduje, że marka Never Average sukcesywnie dociera do coraz większej liczby osób w kolejnych miejscach. Poprzez kolejne miejsca świadczenia usług, dobór kadry oraz elementy oferty takie jak opieka online Never Average staje się rozpoznawalne w branży fitness, lecz przede wszystkim wśród osób potrzebujących profesjonalnej i skutecznej opieki specjalisty.

Marką Never Average sygnowany jest również rozwijający się sklep internetowy z artykułami sportowymi i suplementami diety, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezkonkurencyjne ceny na produkty niezbędne podczas regularnej pracy nad swoim ciałem.

W studio w Brodach/k. Kalwarii Zebrzydowskiej świadczymy szereg usług związanych z branżą fitness/wellness o czym szerzej w dziale OFERTA.

A wszystko to rozpoczęło się w niespełna 3-tysięcznej miejscowości.

KADRA TRENERSKA

Czy wykorzystujesz swój czas i potencjał w 100%? Jesteś zadowolony ze swojej kondycji i samopoczucia? Uważasz, że Twoje nawyki żywieniowe nie są prawidłowe? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz motywacji do działania by odmienić swoje życie i osiągnąć cel? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy pewni, że wspólna praca pozwoli na dokonanie spektakularnych efektów – przekonaj się jak wiele możesz osiągnąć. Nasi trenerzy są specjalistami w różnych dziecinach treningu. Najistotniejszą wartością w naszej pracy jest przede wszystkim holistyczne, czyli całościowe podejście do organizmu ludzkiego. Naszą pracę opieramy nie tylko na treningach, lecz również, a może przede wszystkim na diecie, suplementacji oraz regularnej kontroli badań laboratoryjnych – daje nam to możliwość osiągania spektakularnych wyników zarówno z osobami trenującymi rekreacyjnie jak również ze sportowcami.

Trener personalny Adrian Sajdak
ZAŁOŻYCIEL / TRENER PERSONALNY

ADRIAN SAJDAK

Trener personalny Krzysztof Studnicki
TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF STUDNICKI

Trener personalny Krzysztof Starowicz
MASAŻYSTA / TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF STAROWICZ

Trener personalny Andrzej Kucharczyk
TRENER PERSONALNY

ANDRZEJ KUCHARCZYK

Trener personalny Łężniak
TRENER PERSONALNY

WOJCIECH ŁĘŻNIAK

Manager Katarzyna Janicka
MASAŻYSTKA

MAŁGORZATA ŻAK

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
YouTube
YouTube
Instagram