STUDIO TRENINGOWE
BRODY/k. KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Studio to jest pierwszą siedzibą naszej marki. Założyciel Never Average – Adrian Sajdak – sukcesywnie wraz ze swoim zespołem dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi stały na jak największym poziomie. Doświadczenia z wcześniejszych lat pracy oraz własnych przeżyć związanych ze sportem pozwoliły na podjęcie milowego kroku w rozwoju organizacji – otwarcie pierwszego studia treningowego sygnowanego naszą marką.

Od 2015 roku świadczymy nasze usługi w wyjątkowym miejscu, gdzie poziom zainteresowania treningiem personalnym oraz ilość sukcesów podopiecznych przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zgubione kilogramy, poprawa wyników badań, zniwelowane kontuzje czy sukcesy sportowe w zawodach różnego szczebla to tylko kilka czynników nad którymi z powodzeniem pracują nasi trenerzy.

Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy podczas szkoleń, konferencji i indywidualnych spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach pozwoliło nam na osiągnięcie sukcesu na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku jakim bez wątpienia jest mała gmina pod Krakowem. Zainteresowanie naszymi usługami ludzi z różnych stron naszego kraju powoduje, że marka Never Average sukcesywnie dociera do coraz większej liczby osób w kolejnych miejscach. Poprzez kolejne miejsca świadczenia usług, dobór kadry oraz elementy oferty takie jak opieka online Never Average staje się rozpoznawalne w branży fitness, lecz przede wszystkim wśród osób potrzebujących profesjonalnej i skutecznej opieki specjalisty.

Marką Never Average sygnowany jest również rozwijający się sklep internetowy z artykułami sportowymi i suplementami diety, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezkonkurencyjne ceny na produkty niezbędne podczas regularnej pracy nad swoim ciałem.

W studio w Brodach/k. Kalwarii Zebrzydowskiej świadczymy szereg usług związanych z branżą fitness/wellness o czym szerzej w dziale OFERTA.

A wszystko to rozpoczęło się w niespełna 3-tysięcznej miejscowości.

NASZA KADRA

Czy wykorzystujesz swój czas i potencjał w 100%? Jesteś zadowolony ze swojej kondycji i samopoczucia? Uważasz, że Twoje nawyki żywieniowe nie są prawidłowe? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz motywacji do działania by odmienić swoje życie i osiągnąć cel? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy pewni, że wspólna praca pozwoli na dokonanie spektakularnych efektów – przekonaj się jak wiele możesz osiągnąć. Nasi trenerzy są specjalistami w różnych dziecinach treningu. Najistotniejszą wartością w naszej pracy jest przede wszystkim holistyczne, czyli całościowe podejście do organizmu ludzkiego. Naszą pracę opieramy nie tylko na treningach, lecz również, a może przede wszystkim na diecie, suplementacji oraz regularnej kontroli badań laboratoryjnych – daje nam to możliwość osiągania spektakularnych wyników zarówno z osobami trenującymi rekreacyjnie jak również ze sportowcami.

Trener personalny Adrian Sajdak
ZAŁOŻYCIEL / TRENER PERSONALNY

ADRIAN SAJDAK

Trener personalny Krzysztof Studnicki
TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF STUDNICKI

Trener personalny Krzysztof Starowicz
MASAŻYSTA / TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF STAROWICZ

Trener personalny Andrzej Kucharczyk
TRENER PERSONALNY

ANDRZEJ KUCHARCZYK

Masażysta Dominik
MASAŻYSTA / OPIEKUN GRUPY BIEGOWEJ

DOMINIK BALCER

Manager Katarzyna Janicka
MASAŻYSTKA

MAŁGORZATA ŻAK

Recepcjonistka Klaudia Stanowska
RECEPCJA / SOCIAL MEDIA MENAGER

KLAUDIA STANOWSKA

Trener Power Plate Kasia Kręcioch
TRENER POWER PLATE

KATARZYNA KRĘCIOCH