KRZYSZTOF STAROWICZ

Należy do osób, dla których sport jest pasją i nieodłączną częścią życia. Dlatego też postanowił zagłębić jego tajniki poprzez studia na Krakowskim AWF-ie. Pozwoliły mu one zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało i co zrobić by było ono w jak najlepszej kondycji. Zdobyta wiedza i lata pracy nad własnym rozwojem fizycznym uczyniły go trenerem personalnym, który pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele.
W swojej karierze sportowej stawał na podium w zawodach z Gimnastyki Sportowej, Judo, Ju-Jitsu i Grapplingu (3 miejsce w ogólnopolskich zawodach walki wręcz 2008 w Kobyłce).

Oczekując od siebie wiele, oczekuje tego samego od swoich podopiecznych. Jest Trenerem Personalnym który, potrafi słuchać, a następnie dostosować plan, by osiągnąć zamierzony cel. Niezależnie od tego, jaki on jest: utrata zbędnych kilogramów, poprawa kondycji, nabranie masy mięśniowej czy wymodelowanie sylwetki, wiedz, że nie ma drogi na skróty. To nie oznacza jednak, że ta przeprawa musi być ciężka i mozolna.
Każdy trening z Krzysztofem jest ciekawy, poprzez wprowadzane innowacje, dzięki czemu nie ma miejsca na rutynę. Stosowanie się do jego zaleceń dietetycznych oraz ćwiczeń, pomaga w szybkim tempie osiągnąć widoczne rezultaty- o czym przekonało się już wiele osób. Jako trener pomoże Ci przełamywać bariery psychiczne, będzie motywował, dopingował i nieustannie zachęcał do walki by osiągnąć cel, przez co staniesz się silniejszym i bardziej pewnym siebie człowiekiem.

W 2012 roku ukończył kurs I i II stponia masażu, przez co prócz treningów może również przywrócić ciało do pracy bez bólu i migren za pomocą indywidualnie dobranych technik masażu.
Jego zainteresowania sportowe to przede wszystkim sztuki walki takie jak Judo, Jiu Jitsu i Sambo (rosyjska samoobrona) oraz akrobatyka. Ciągle poszerza swoją wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia.
Aktywności fizyczne, które najczęściej uprawia to pływanie, bieganie, jazda na rowerze oraz indywidualna praca nad swoim ciałem. Jego największą pasją jest poznawanie człowieka, tajemnic jego ciała. Lubi pracować z ludźmi i dzielić się z nimi nie tylko wiedzą, ale również pozytywną energią.

NAJWAŻNIEJSZE KURSY I SZKOLENIA:

  • Masaż I i II stopnia
  • Trener Personalny
  • Methology Kettlebell
  • Sport Nutrition-Ketogenik&Carb Cycling
  • Gym Workout Theory

POZOSTALI TRENERZY

Trener personalny Adrian Sajdak
ZAŁOŻYCIEL / TRENER PERSONALNY

ADRIAN SAJDAK

Trener personalny Bartek Trzciński
TRENER PERSONALNY

BARTEK TRZCIŃSKI

Trener personalny Skóra
TRENER PERSONALNY

ŁUKASZ SKÓRA