TRENING PERSONALNY

Trening personalny to trening, który wykorzystasz w 100%

Wysiłek fizyczny pod okiem specjalisty pozwoli na osiągnięcie zamierzonych celów w bezpieczny sposób.

Holistyczne podejście do każdego z osobna – to motto które przyświeca Naszej pracy. Skupiamy się nie tylko na poprawie wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim na zmianie stylu życia i poprawie stanu zdrowia.

Z Naszą wiedzą i Twoją pracą każdy cel treningowy jest osiągalny!

Bez względu na to czy chcesz schudnąć, zwiększyć masę ciała, wymodelować sylwetkę, czy też zadbać o zdrowie w racjonalny sposób nasi trenerzy będą wspierać Cię podczas całego procesu zmian. Motywacja i odpowiednio dobrane sposoby treningu pozwolą wytrwać i osiągnąć założone efekty.

Trening personalny to najbardziej efektowna forma opieki nad podopiecznym. Kluczem do sukcesu jest stała opieka oparta na indywidualnie dobranych programach treningu i żywienia, regularna kontrola efektów oraz dbałość o odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń zapewniającą ich bezpieczeństwo.
Pierwsze spotkanie konsultacyjne w Naszym studio ma charakter diagnostyczny.

Trener na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego, zdrowotnego, analizy składu ciała oraz treningu próbnego zawierającego między innymi testy funkcjonalne, testy wydolnościowe etc. tworzy program treningów dostosowany do potrzeb i możliwości, a przede wszystkim celów, które zamierzasz osiągnąć.

Chcesz zmienić swój styl życia poprzez poprawę nawyków żywieniowych i podjęcie aktywności fizycznej?

Napisz do Nas i umów się na konsultację z jednym z trenerów!

POZOSTAŁE USŁUGI