Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

DLACZEGO NIE CHUDNĘ?-JEM ZA MAŁO

DLACZEGO NIE CHUDNĘ?-JEM ZA MAŁO

To już ostatni artykuł, z naszej krótkiej serii dlaczego nie chudnę. Mówiliśmy już o: lekach, chorobach, kostyzolu, a także liczeniu kalorii. Teraz zastanowimy się, jaki wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej ma zbyt mała ilość pożywienia jaka jemy.

Nie jeden się zastanowi: zaraz zaraz, jem mniej więc z automatu powinienem chudnąć. Niestety tak nie jest. Często zbyt mała podaż kalorii, do tego długotrwała powoduje to, że nasz organizm po prostu blokuje się na odchudzanie. Tworzy sobie magazyn kaloryczny, ponieważ szykuje się na okres kryzysowy, w którym to będzie potrzebował podaży kalorycznej, a my mu jej nie dostarczymy z pożywienia. Jeśli będziecie jeść zbyt mało to naprawdę ciężko będzie Wam zredukować masę ciała. W czasie gdy korzystałeś z diety, w której jadłeś zbyt dużo, lub takiej gdzie znów jadłeś zbyt mało i żadna z nich nie przyniosła rezultatu utraty wagi, może to oznaczać że ta dieta nie była dla ciebie. Warto się tutaj skonsultować z naprawdę dobrym dietetykiem, który dobierze idealny sposób odżywania dla naszych potrzeb.

Podsumowując cały cykl 5 artykułów „Dlaczego nie chudnę”, myślimy że każdy z Was będzie teraz w stanie sam spojrzeć na swoje życie i ocenić co może wpływać na Wasze problemy z redukcją masy.

 

LINK DO KANAŁU NA YOUTUBE::

https://www.youtube.com/watch?v=_V7mhoie8z0&list=PLGy2RS1Jv7qfLK3FnpkbFQJlzEU8AEAR9&index=12&t=53s