Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Kamila Starzec

starzeckamila11@gmail.com

Manager

Kamila jest managerem od ponad dwóch lat, a swoja wiedzę ciągle poszerza studiując Zarządzanie Personelem i Psychologie pracy, uczęszczając do Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Poznaj mnie bliżej:

Kamila jest managerem od ponad dwóch lat, a swoja wiedzę ciągle poszerza studiując Zarządzanie Personelem i Psychologie pracy, uczęszczając do Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Dodatkowo systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Jest ona osobą ambitną, która zawsze trzyma umysł otwarty i chłonny na nową wiedzę.

Sport towarzyszył w jej codziennym życiu od najmłodszych lat. Swoją przygodę rozpoczęła od gimnastyki, gdzie już jako młoda osoba osiągała swoje pierwsze sukcesy. W poszukiwaniu nowych doświadczeń zapisała się do klubu sportowego, aby spróbować gry w piłkę ręczną, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Szybko odnalazła się na boisku, zajmując pozycję skrzydłowej. Przez ponad 6 lat nauczyła się rywalizacji, walki, ale także pokory i współdziałania w zespole.

Poszerzając swoje zainteresowania rozpoczęła prace w gastronomi, co oddaliło ją trochę od sportu. Natomiast – nie ma tego z złego, co by na dobre nie wyszło. W wieku 20 lat otwarła restaurację, wdrążyła wszelkie systemy usprawniające pracę, a następnie pracowała na czele 20 osobowego zespołu. Po dwóch latach przepracowanych jako manager restauracji, postanowiła poszerzać swoje horyzonty i nadal się rozwijać.

Podążając za mottem: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”, postanowiła połączyć swoje doświadczenia zdobyte w zarządzaniu restauracją i pracą z ludźmi - z zamiłowaniem do sportu. Z pełnym entuzjazmem rozpoczęła pracę w Never Average, gdzie wraz z zespołem określa wysokie cele firmy i skrupulatnie dąży do ich realizacji.

Ponadto Kamila lubi zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, a w okresie zimowym chętnie korzysta z aktywnej formy wypoczynku, jaką jest jazda na nartach.

Starzyk.jpg