25 października 2016

Program lojalnościowy

Never Average zawsze docenia swoich stałych klientów.

Cieszymy się bardzo, że tak duża rzesza osób zaufała Naszym usługom, dlatego przygotowaliśmy zarówno dla nich jak i dla nowych podopiecznych specjalne rabaty i bonusy związane z lojalnością wobec firmy.

Istnieją 3 sposoby na uzyskanie zniżki lojalnościowej w Naszej firmie:

  1. Każda osoba trenująca pod okiem jednego z naszych trenerów w Studio Treningowym Never Average ( z siedzibą pod adresem Brody 673 34-130 Kalwaria Zebrzydowska ) jest upoważniona do otrzymania zniżki w wysokości 10% na wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym neveraverage.eu
  2. Każda osoba objęta opieką online jest upoważniona do otrzymania zniżki w wysokości 7% na wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym neveraverage.eu
  3. Każda osoba, która w sklepie internetowym neveraverage.eu wydała łącznie więcej, niż 300zł jest upoważniona do otrzymania stałej zniżki 5% na usługi objęte opieką trenerską w Studio Treningowym Never Average ( z siedzibą pod adresem Brody 673 34-130 Kalwaria Zebrzydowska ) oraz na usługi opieki online.

Co więcej, za każdy zakup w sklepie internetowym neveraverage.eu otrzymują Państwo punkty lojalnościowe, które można wymieniać na elektroniczne bony zniżkowe przy kolejnych transakcjach zakupowych.

Na bieżąco będą pojawiały się również nowe oferty i promocje, z których z powodzeniem mogą Państwo korzystać po założeniu konta w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług oraz możliwości otrzymania zniżek w programie lojalnościowym!

Never Average Team