25 października 2016

Opieka nad sportowcami

Głównym założeniem przy podejmowaniu przez Nas pracy z podopiecznymi jest przede wszystkim poprawa ogólnych parametrów zdrowotnych, a co za tym idzie – formy sportowej oraz zdolności motorycznych.

 

Korzyści dla piłkarzy nożnych wynikające ze współpracy z Never Average:

–         poprawa zdolności motorycznych

–         poprawa stanu zdrowia, odporności oraz funkcjonowania procesów fizjologicznych organizmu

–         zwiększenie świadomości zawodników na temat odżywiania oraz suplementacji okołotreningowej – przed i po meczu, w trakcie okresu przygotowawczego itd.

–         zwiększenie pewności siebie i świadomości swojego ciała, co ma wpływ na lepszą jakość na boisku

–         bezkonkurencyjne ceny suplementów diety oraz sprzętu sportowego dla wszystkich objętych naszą opieką

 

Oferta:

–         indywidualne prowadzenie zawodników pod kątem treningu, diety i suplementacji

–         prowadzenie całej drużyny grupowo pod kątem treningu, diety i suplementacji

–         wykłady prowadzone w ramach zajęć teoretycznych dotyczące treningu, diety i suplementacji piłkarza

–         stała kontrola efektów i formy sportowej zawodników (testy FMS, test Coopera, analiza składu ciała, Beep Test, pomiary antropometryczne, testy mobilności, testy siły mięśniowej itd.)

–         prowadzenie zajęć wyrównawczych z zakresu motoryki z zawodnikami po kontuzjach oraz nie będących w rytmie meczowym

–         sprzedaż suplementów diety oraz sprzętu sportowego w specjalnych cenach dla wszystkich, którzy współpracują z nami indywidualnie bądź grupowo

 

Bazujemy na treningach wytrzymałościowych, interwałowych, trenigach cardio, mobility,  oraz treningach ogólnej sprawności ruchowej, która często jest pomijana i zaniedbywana. W swojej pracy wykorzystujemy różne metody czerpane z fizjoterapii (taping, PNF, PiR, stretching, terapia punktów spustowych, masaż sportowy itd.) Oferta jest dostosowywana do potrzeb indywidualnych i grupowych. Przygotowanie jednostki jest siłą całego zespołu.

Chcesz być o krok przed innymi, nie pozostać przeciętny i adaptować się w szybkim tempie do nowych warunków oraz zmian w sporcie? Nasze doświadczenie połączone z umiejętnościami i wytrwałością mogą zaowocować ponadprzeciętnymi efektami.

 

Sprawdź Nas i Naszą ofertę skierowaną indywidualnie dla Ciebie!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

biuro@neveraverage.pl lub pod numerem telefonu +48 794 412 212